Kargo Gönderimi

Kargo Gönderimi

Teknonand
Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Teknonand, Yurtiçi Kargo ile kurumsal anlaşmaya sahiptir. Bulunduğunuz il ya da ilçedeki Yurtiçi Kargo şubesine gittiğinizde cihazınızı gönderirken 939453031 numaralı kodumuzu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Kargo Gönderimi Sonrası Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Onarılamayan cihazlardan herhangi bir ücret talep edilmeden tekrar gönderilir. Onarımı gerçekleştirilmiş olan cihazlarda ödeme iş tamamlandıktan sonra yapılır. İletişim bilgilerinden size ulaşarak cihazınızla ilgili gerekli bilgileri verir ve EFT /HAVALE geçmeniz istenir. Ödeme gerçekleştirildikten sonra cihaz kargoya verilir.

Teknik Servis İşlem Prosedürü

  • Servisimize gelen cihazınızın arızası tespit edildikten sonra ücret tespiti sağlanır.
  • Ücret bilgisi kullanıcıyla iletişime geçilerek verilir.
  • Kullanıcı işlem ücretini onaylaması halinde cihazın onarım aşaması başlar.
  • Cihazın onarım işleminin tamamlanmasının ardından kullanıcıyla tekrar iletişime geçilerek cihaz hakkında yapılan işleme dair bilgi verilir.
  • Onarım ücretinin ödenmesiyle birlikte cihaz kargoya verilir.
  • Kargo sonrasında isterseniz bizimle iletişime geçerek GÖNDERİ TAKİP numaranızı alabilir ve Yurtiçi Kargo’nun internet sitesinden gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ !

Cihazınızı gönderdikten sonra en geç 1–2 iş günü içerisinde elimizde olur. Onarımı yapılmayan cihazların geri gönderimi ücretlidir.

Bize ulaşan cihazın tamirine aynı gün içerisinde başlanır, anakart arızası ertesi gün, diğer işlemler ise aynı gün size gönderilmek için tekrar kargoya çıkar.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU
939453031