iPhone Tamir

iPhone tamiri cihazınızda batarya ve anakart problemi, şebeke sorunu, hafıza yükseltme gibi arızalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çoğunlukla değişim yapılması gereken bu işlemler için teknik servise götürmeniz gerekir.

iPhone tamiri için İstanbul’da teknik servi arıyorsanız Teknonand’ı tercih edebilirsiniz. Teknonand olarak iPhone Face ID tamiri, iPhone hafıza yükseltme, iPhone anakart değişimi, iPhone kapandı açılmıyor sorunu, iPhone şebeke sorunu gibi birçok konuda kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Teknonand, iPhone tamiri konusunda Türkiye’nin dört bir yanından cihazınızı gönderebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone cihazınızın darbe ya da düşme sonucu ekranı kırılabilir ya da bozulabilir. Görüntü kaybı yaşıyorsanız ekran değişimi gerekebilir. Teknonand, olarak iPhone ekran değişimi hizmeti ile ekranı orijinal olarak değiştiriyoruz. Ekran değişim işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. iPhone ekran değişim süresi, yoğunlukla değişmekle birlikte yaklaşık olarak 25 dakika içerisinde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. iPhone ekran değişimi garanti süresi 3 aydır.

iPhone Anakart Tamiri

Anakart, iPhone cihazların önemli ve hassas bir parçasıdır. iPhone cihazlarda sıklıkla karşılaşılan anakart arızası günümüzde çok sık karşımıza çıkmaya başladı. Bunun en temel sebebi, darbe, düşme, sıvı teması, uygunsuz şarj cihazı kullanımıdır. iPhone anakart onarımı sırasında kısa devrenin nerede meydana gelindiğinin bilinmesi önemlidir. Teknonand olarak uzman ekip ve ekipmanımız ile iPhone anakart tamirini başarılı bir şekilde yapıyoruz. Teknonand ekibi olarak iPhone anakart tamiri işleminde %100 güvenlik ve garanti sunuyoruz.

iPhone Kapandı Açılmıyor

iPhone kapandı açılmıyor sorunu yaşıyorsanız bu problemin birden çok nedeni olabilir. iPhone açılmama sorunu yazılım veya donanım kaynaklı olabilir. iPhone açılmıyor sorunu sıvı teması, darbe, şarj kablosu, adaptör, anakart hatası kaynaklı meydana gelebilir. Teknonand olarak iPhone kapandı açılmıyor sorunu hızlı bir şekilde çözüyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet veren teknik ekibimiz iPhone ve iPad cihazları konusunda uzmandır.

Garantili iPhone teknik servisi olarak yaptığımız işlemler firma garantisi kapsamındadır. Onarım esnasında cihazınızı 6 aylık garanti belgesi ile teslim ediyoruz. Kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan rahatlıkla tamir işlemini yaptırabilirsiniz.

iPhone Face ID Tamiri

Günümüzde hayatı kolaylaştıran teknolojilerden biri olan Face ID, bilinçsiz müdahale, düşme ve ağır darbe alma gibi nedenlerden dolayı bozulabilir. Teknonand olarak Face ID tamirini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tamir işlemlerini garantili olarak yapıyor, garanti belgesi ile birlikte cihazınızı teslim ediyoruz.

iPhone teknik servis ve iPhone tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz

iPhone tamiri konusunda daha detaylı bilgi edinmek için https://www.teknonand.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

Sorununuzu Bize İletin Sizi Arayıp Bilgilendirelim

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field
You need to agree with the terms to proceed