iPhone SE (2. nesil) Hafıza Yükseltme

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

iPhone SE (2. nesil) Hafıza Yükseltme

iPhone SE (2. nesil), Apple’ın 2020 yılında piyasaya sürdüğü kompakt ve uygun fiyatlı bir akıllı telefondur. Cihaz, 64 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı depolama kapasitesiyle sunulmaktadır.

Eğer siz de iPhone SE (2. nesil) sahibiyseniz ve mevcut depolama kapasitesinden memnun değilseniz, Teknonand olarak size yardımcı olabiliriz. Teknonand’da, iPhone SE (2. nesil) cihazlarınız için orijinal parçalar kullanarak donanımsal hafıza yükseltme hizmeti sunmaktayız.

iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işlemi, cihazınızın anakartında bulunan hafıza entegresinin değiştirilmesi işlemidir. Bu işlem, cihazınızın garantisini bozmaz ve cihazınızda herhangi bir veri kaybına neden olmaz.

Teknonand’da iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işlemini, 1 saat gibi kısa bir sürede ve 6 ay garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

iPhone SE (2. nesil) Hafıza Yükseltme Nasıl Yapılır?

iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işlemi için Teknonand’a gelmeniz yeterlidir. İşleminizi, randevu alarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

İşlem sırasında, cihazınızın tüm verilerinizi yedekliyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra, verilerinizi geri yüklemenizi sağlıyoruz.

iPhone SE (2. nesil) Hafıza Yükseltme Avantajları

iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işleminin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

  • Daha fazla depolama alanı ile fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyalarınızı saklayabilirsiniz.
  • Uygulamaları ve oyunları daha hızlı yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.
  • Cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

iPhone SE (2. nesil) Hafıza Yükseltme İçin Teknonand’ı Tercih Etmenizin Nedenleri

  • Orijinal parçalar kullanıyoruz.
  • İşlemimizi, 1 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.
  • İşlemimize 6 ay garanti veriyoruz.
  • Fiyatlarımız, piyasadaki en uygun fiyatlardır.

iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işlemi için Teknonand’ı tercih ederek, cihazınızın depolama kapasitesini artırabilir, performansını artırabilir ve cihazınızın daha uzun süre kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme fiyatları

iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme fiyatları, cihazınızın mevcut depolama kapasitesine ve yükseltmek istediğiniz depolama kapasitesine göre değişmektedir.

iPhone SE (2. nesil) Hafıza Yükseltme için Teknonand’ı Seçin

Teknonand, iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işlemi için en güvenilir adrestir. Orijinal Apple parçaları ve uzman teknisyenlerimiz ile cihazınızın performansını ve değerini artırabilirsiniz.

Hemen şimdi Teknonand’ı arayın ve iPhone SE (2. nesil) hafıza yükseltme işlemi için randevu alın.