iPad Batarya Değişimi

iPad Batarya Değişimi

Ipad Batarya Sorunları

Zamanla azalan batarya ömrü, tabletin şarj olmaması gibi problemler doğrultusunda bataryanızın değişmesi gerekebilir. Bu işlemi sizin için profesyonel teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo numarası ile ürünlerinizi bize gönderebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret edip yüz yüze hizmetimizle de tanışabilirsiniz.

6 Ay Garantili Değişim

Teknonand tarafından yapılan batarya değişimi 1 yıl KVK garantisindedir. Cihazınız size garanti belgesiyle teslim edilir.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

Sıkça Sorulan Sorular

iPad bataryaların ömrü ortalama 2 yıldır. iPad kullanımında batarya ömrü zamanla azalır. Tabletin şarj olmaması gibi sorunlarda bataryanızın değişmesi gerekebilir. iPad tabletiniz eskisi gibi şarj tutamadığında verimli kullanmanız mümkün olmayabilir. Bu nedenle iPad tabletlerde batarya değişimi belirli bir süre kullanımdan sonra gereklidir.

iPad cihazlarının şarjının hızla tükenmesinin en önemli nedeni batarya kullanım ömrünün azalmaya başlamasıdır. Tabletinizde batarya değişimi sonrası cihazınızın eski performansına kavuşması mümkündür.

iPad batarya değişimi işlemi zor ve ustalık gerektiren işlemlerinden biridir. iPad pil değişimi işlemi esnasında en çok dikkat edilmesi gereken konu ekrana zarar gelmeden değişimi yapmaktır. iPad batarya değişimi yapılabilmesi için ilk aşamada ekran sökülmelidir. iPad batarya değişimi için profesyonel bir teknik servis tercih etmek son derece önemlidir.

Teknik servisimizde iPad batarya değişimi güvenli bir şekilde yapılır. Bataryanın sökülmesi ve yeni bataryanın montajının yapılması profesyonellik gerektiren bir işlemdir. iPad tabletiniz için teknik servisimizde herhangi bir hasara yol açmadan iPad batarya değişimi yapılır. Profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılan iPad batarya değişimi için 1 yıl KVK servis garantili batarya kullanıyoruz.

iPad pil değişimi genellikle 2 yıldan fazla kullanılmış olan modellerde ve uzun süre kullanılmayan tabletlerde yapılır. iPad batarya değişimi gerektiren şikayetler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • iPad uzun süre şarjda kalmasına karşın açılmıyorsa
  • iPad tabletin kullanım süresi çok kısaldıysa
  • iPad bataryası tamamen bitmeden, şarjı bitti diye kapanıyorsa
  • Şarjda uzun süre kalmasına rağmen iPad tablet açılmıyorsa batarya değişimi yapabilirsiniz.
  • iPad ekranın kenarlarında açılma söz konusuysa batarya şişmiş olabilir. Bu durumda iPad teknik servisinde batarya değişimi yapabilirsiniz.

İstanbul içerisinde iPad batarya değişimi yapmak isteyen müşterilerimize yüz yüze hizmet veriyoruz. Şeffaf bir şekilde iPad batarya değişim işlemini gerçekleştiriyoruz. iPad batarya değişimi işlemi tabletin modeline bağlı olarak 2-5 saat arasında tamir ediyoruz. Bu süre içerisinde tabletin ekranı sökerek iPad batarya değişim işlemini tamamlıyoruz. iPad batarya değişimi sonrasında kullanıcılar kaldıkları yerden tableti kullanmaya devam edebilir.

Türkiye’nin her şehrinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo numarası ile iPad tabletinizi bize gönderebilirsiniz. Kargo ile gönderimlerde en geç 3 gün içerisinde kargo firmasına teslim ederek adresinize gönderim yapıyoruz.

Sorununuzu Bize İletin Sizi Arayıp Bilgilendirelim

Adım 1 / 3

İletişim Bilgileriniz

Adınız Soyadınız(Gerekli)