iPad Teknik Servis

iPad Teknik Servis

iPad teknik servis, Uzun yılladır konusunda uzman teknik personelimiz ile teknik destek hizmeti vermekteyiz. Servisimize gelen tüm ipad modellerinin yedek parçaları teknik servisimizde mevcuttur, aynı gün içerisinde cihazınızın arızalı parçalarını değiştirerek çalışır durumda ve tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz.

Teknonand bünyesinde tamir edilen ipad modellerine firma olarak 6 Ay yedek parça Garantisi veriyoruz. İstanbul’da kurulan firmamız kargo ile tüm illere hizmet vermektedir. Arızalı cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz.

iPad Tamiri

iPad tamiri tüm modellerde verdiğimiz teknik servis hizmetleri arasında yer alır. Servisimize gelen arızaların bazıları ekranın kırılması, kablosuz ağın algılanamaması ve dokunmatiğin çalışmaması gibi sayılmaktadır. Tüm iPad arızaları konusunda hizmet veren sertifikalı teknisyenlerimiz cihazınızın teslimi sonrasında gerekli incelemeleri yaparak sorunun tespit edilmesi ve arızanın giderilmesini sağlayacaktır.

Firmamız Türkiye’nin en iyi tablet tamircisidir. iPad tamir ve değişim işlemlerinde orijinal parçalar kullanılarak aynı sorunun tekrar yaşanmasının önüne geçilecektir. Amacımız teknik servis desteğini en verimli hale getirmektir. Bu anlamda yaptığımız tüm işlemler garanti kapsamında yer almaktadır.

iPad Tamiri Nasıl Yapılır?

iPad tamiri sadece profesyonel teknisyenler ve kurumsal firmalarda yapılması gereken tamir hizmetidir. Kullanılan her parçanın orijinal olması bizim için önemlidir, ancak isteğe bağlı olarak yan sanayi ürünlerin kullanılması da mümkündür. Teknonand.com olarak uzman kadromuzla hizmet verirken teknisyenlerimiz sorun ve sorunun kaynağı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler konusunda sizi aydınlatacaktır. Şeffaf çalışma prensibimiz sayesinde arızalı iPad sorunlarınıza kalıcı çözüm sağlarız.

iPad Tamiri Süreci Nasıldır?

Tamiri yapılacak cihaz teknik servisimize getirildiğinde müşterinin şikayetleri doğrultusunda inceleme yapılır. İnceleme neticesinde cihazdaki sorun tespit edilerek maliyet belirlenir ve onarım için gerekli onay alındıktan sonra tamir işlemi başlatılır.

iPad ön cam değişimi ve tamiri nasıl yapılır?

iPad ön cam değişimi en sık yapılan arıza onarım işlemleri arasında yer alır. Ekranın kırılması sonucunda yapılan bu işlemde dokunmatik panel değiştirilir. Değişim işlemi 4-6 saat arasında değişiklik gösterir.

Ücretsiz Kargo Servisi

iPad servisi olarak cihazınızdaki sorun ne olursa olsun çözüm sağlarız. Üstelik bunun için mağazamızı ziyaret etmenize gerek yoktur. Verdiğimiz profesyonel tamir hizmetinden herkesin yararlanabilmesi için ücretsiz kargo imkanı da sağlamaktayız. Cihazınızı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine giderek teslim edip bize ücretsiz ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınız teslim alındıktan sonra arızanın tespiti yapılıp fiyat bilgisi paylaşılacaktır. Eğer fiyat konusunda onay alınmazsa cihazınız tekrardan aynı gün içinde kargolanacaktır.

Teknonand Güvencesiyle Garantili Parça Kullanımı

iPad tamiri esnasında kullanılan yan sanayi parçaların cihazın diğer parçalarıyla uyumlu çalışmaması söz konusu olacağından zarar verebilme ihtimali vardır. Bu nedenle tamir işleminde ucuz olsun diye yan sanayi parçaların kullanılmasını tercih etmemelisiniz.

iPad Tamiri Yapılabilir Cihazlar

iPad 5. Nesil (2017):  İpad 2017 5. Nesil Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad 6. Nesil (2018): İpad 2018 6. Nesil Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Pro 12,9: İpad Pro 12,9 İnc Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Pro 10,5: İpad Pro 10,5 İnc Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Pro 9,7: İpad Pro 9,7 İnc Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Air:  İpad Air Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Air 2: İpad Air 2 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Air 3: İpad Air 3 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Mini: İpad Mini Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Mini 2: İpad Mini 2 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Mini 3 Retina: İpad Mini 3 Retina Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Mini 4: İpad Mini 4 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad Mini 5: İpad Mini 5 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad 2: İpad 2 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad 3: İpad 3 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

iPad 4: İpad 4 Tabletlerin Dokunmatik Ekran Değişim, Lcd Ekran Değişimi, Batarya Değişimi

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerinden cihazınızı Yurt İçi kargo ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz bize gönderebilirsiniz. ücretsiz olarak cihazlarınızı alıyor tamir edip gönderiyoruz.

Kargonuzu Gönderin

Sorununuzu Çözelim

Size Geri Gönderelim

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden işlem görmüş olan cihazlarda kabul sürecimiz daha farklı işler. Bir cihaza bilinçsiz şekilde yapılmış müdahaleler daha sonrasında farklı problemlere neden olacağından cihazınızı yetkisiz kişilere dokundurmamanız yerinde olacaktır.

Tamir işlemlerinde süreç arızanın nerede ve ne boyutta olduğuna göre değişir. Örneğin batarya değişimi 30 dakika gibi kısa bir sürede yapılıyorken ekran değişimi 4-6 saati bulmaktadır. Servisimizdeki yoğunluk ve yedek parça kullanımı tamir sürecini etkileyecektir.

Teknik servisimizde kullandığımız yedek parçalar orijinaldir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde alternatif talep edilirse yan sanayi ürünlerde kullanılabilmektedir.

Tabletinize görüntü gelmiyorsa muhtemelen anakart üzerinde bulunan görüntü entegrelerinde zarar söz konusu olmuştur. Bu problemin çözülebilmesi için cihazın detaylı bir şekilde incelenmesi ve problemin ona göre çözümlenmesi gerekir.

Elektronik cihazların ortak sorunu şarjların kısa sürmesidir. iPad şarj süresi en uzun olan cihazlar arasında yer alır. Eğer anakart güç kontrol ünitesinde sorun varsa bu durumda şarj çabuk bitecektir.

iPad teknik servisi hizmetimizde yapmış olduğumuz işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçalar garanti kapsamında yer almaktadır.

Sorununuzu Bize İletin Sizi Arayıp Bilgilendirelim

Adım 1 / 3

İletişim Bilgileriniz

Adınız Soyadınız(Gerekli)