2014 yılında İstanbul’un Pendik ilçesinde küçük bir işyeri olarak başladık bu serüvene. Bulunduğumuz çevreye kaliteli hizmet sağlamayı amaçladık. Sağlık alanında Hipokrat’ın ” Önce zarar verme” ilkesini bizde elektronik alana taşıdık. Bu sayede müşterilerimize dürüst, kaliteli ve güvenli hizmet için sürekli olarak kendimizi geliştirdik. Yıllar geçtikçe hedeflerimiz de büyüdü. ” Bu anakart çöp olmuş” deyimini çöp yapmayı, her zaman bir umudun olduğunu insanlara anlatmayı hedefledik. Şuan Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren bir firma haline geldik. Bu büyümeyi yüz yüze tamir imkanına ve yüz yüze görüşemesekte müşterimizle kurduğumuz samimi bağa borçluyuz.

Vizyonumuz

Hedeflerimizle ve bitmeyen enerjimizle çöp denilen binlerce cihazı daha kurtararak müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bireysel bütçelerine ve milli hasılaya katkı sağlamayı sürdüreceğiz.

İşbirliği Ruhu

Teknonand onarımını gerçekleştirdiği cihazların tamamında profesyonelliği ön planda tutar. Bunun için gelen her tamir hizmetinde işbirliği ruhuna önem verir.

Müşterilerimiz için

iPhone ve iPad cihazlarınız için en güvenilir hizmeti sunmaya çalışıyor, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanı ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.